Vážení zákazníci, děkujeme Vám za Váš zájem, který je velmi vysoký. Prosíme Vás v této době o zvýšenou trpělivost. Všechny Vaše objednávky zpracováváme postupně. Děkujeme za pochopení.. V okolí Prahy do 50 km nebo dle domluvy Vám objednané zboží můžeme dovézt vlastním rozvozem za stejnou cenu jako kurýrem. Společně vše zvládneme!

Jaký byl rok 2019 a co plánujeme v roce 2020?

Logo - Gurmetéka.cz - kvalitní produkty

Jaký byl rok 2019 A co plánujeme v roce 2020?

Rok 2019 byl pro celou Gurmetéku a celý náš tým velkým posunem, inspirací a získáváním nových zkušeností v různých oborech. Začali jsme pro Vás vytvářet nové originální věci, navázali jsme spolupráci s dalšími výrobci kvalitních českých produktů, rozšířili nabídku a vyslyšeli Vaše přání.

Odeslali jsme Vám velké množství Vašich objednávek a vykouzlili jsme mnoho úsměvů.

Podívejte se na malé shrnutí toho nejdůležitějšího, co se událo v roce 2019:

Navázali jsme nové obchodní vztahy, díky kterým jsme poznali nové přátele, poseděli jsme u mnoha šálků výborné výběrové kávyoslavili jsme s Vámi mezinárodní den kávy.

Na fotce je výborná výběrová káva z pražírny MO-HA-JI, o kterou jste v loňském roce měli velký zájem.

Gurmetéka - káva s přáteli, kvalitní výběrová káva MOHAJI, Gurmetéka - mezinárodní den kávy

Připravili jsme pro Vás řadu soutěží na našich sociálních sítích Facebooku a Instagramu.

Gurmeteka- Soutěž Gurmetéka -Čokoládovna Janek

Do naší nabídky jsme zařadili kvalitní česká ovocná vína Rybízák, která Vám velmi chutnají a vždy se po nich jen zapráší.

Ovocná vína Rybízák Gurmetéka

Nafotili jsme nové fotky našich produktů, konkrétně čokoládovny Herufek a Míšina čokoláda.

HERUFEK Chocolate - Gurmeteka_1 Míšina Čokoláda Gurmetéka_1

Vyslyšeli jsme Vaše přání a začali pro Vás dělat velké věci.

Gurmetéka- kvalitní produkty, čokolády

Přijeli jsme za Vámi a prodávali naše zboží na jarmarku, kde jsme si se zákazníky báječně popovídali a představili osobně náš obchod Gurmetéka.cz. Rádi přijedeme i na Váš jarmark.

Gurmetéka stánek, prodej na Jarmarku

Vytvořili a změnili jsme naše loga, změnili grafiku a uspořádání produktů našich stránek.

Gurmetéka- Kvalitní produkty Logo

A plno dalšího, co jsme Vám průběžně sdíleli na našich sociálních sítích Facebook a Instagram, které můžete sledovat, aby Vám nic neuniklo.

Po dlouhé rozvaze jsme se registrovali i na Gurmetéka na Heuréce. Budeme rádi, když nám napíšete recenzi a hodnocení. :-)

Společně s našimi obchodními partnery jsme vybavili nějaké podniky a rozdaly pár dobrých rad. :-). Více o této naší aktivitě se dočtete ve článku Vybavení kaváren a firem

Profesionální kávovar - Gurmetéka Vybavíme i Váš podnik - Gurmetéka

A co plánujeme pro rok 2020?

Gurmetéka - kvalitní čokolády, kvalitní produkty PF 2020

Jak jsme již naznačili v našem PF 2020, budeme pro Vás v letošním roce dělat velké věci, velká rozhodnutí a velké posuny.

Připravujeme pro Vás zajímavý motivační program a originální věrnostní program. Určitě rozšíříme naší nabídku o další skvělé výrobce kvalitních produktů.

Budeme pro Vás psát zajímavé články v našem blogu a celý náš obchod budeme uzpůsobovat ještě více k Vaší spokojenosti.

Budeme pro Vás také mimo jiné připravovat degustace, přednášky a další zajímavé vzdělávací aktivity, které Vás zajisté potěší.

V tomto roce určitě budeme chtít i více jezdit za Vámi. Již teď plánujeme na jakých veřejných akcích a jarmarcích postavíme náš stánek :-).

Už teď víme, že budeme určitě rozšiřovat náš tým o další spolupracovníky. A pokud Vás zajímají další naše velké novinky, které pro Vás v tomto roce připravujeme, sledujte nás ať Vám nic neunikne.

Nezapomeňte, že v naší nabídce najdete: Kvalitní čokolády od bobu až k tabulce, výběrové kávy z českých pražíren, ovocná vína, ručně vyráběné dřevěné dárkové bedýnky a plno dalšího.

Děkujeme za Váš zájem a přízeň v roce 2019 a velmi se těšíme, že Vám i Vašim blízkým budeme dělat radost i v roce 2020.

Vaše spokojenost je pro nás motivací a inspirací!

S pozdravem Tým Gurmetéka.cz