Vážení zákazníci, děkujeme Vám za Váš zájem, který je velmi vysoký. Prosíme Vás v této době o zvýšenou trpělivost. Všechny Vaše objednávky zpracováváme postupně. Děkujeme za pochopení.. V okolí Prahy do 50 km nebo dle domluvy Vám objednané zboží můžeme dovézt vlastním rozvozem za stejnou cenu jako kurýrem. Společně vše zvládneme!

MLÉČNÉ ČOKOLÁDY 51% i s přísadami - varianty po rozkliknutí

ČOKOLÁDY MLÉČNÉ 51% - 45g i s přísadami

Variantu čokolády vyberte níže po rozkliknutí.

od 74 Kč od 164,44 Kč / 100 g
Čokoláda: Mléčná 51% 45g
Dostupné
74 Kč
Čokoláda: Mléčná 51% s chia semínky 45g
Dostupné
78 Kč
Čokoláda: Mléčná 51% s guaranou 45g
Dostupné
78 Kč
Čokoláda: Mléčná 51% s kousky kávy 45g
Dostupné
78 Kč
Čokoláda: Mléčná 51% s levandulí 45g
Dostupné
78 Kč
Čokoláda: Mléčná 51% s kakaovými boby 45g
Dostupné
78 Kč
Čokoláda: Mléčná 51% s mandlemi 55g
Dostupné
92 Kč

ČOKOLÁDY MLÉČNÉ 51% - 45g i s přísadami

V nabídce na výběr:
Mléčná 51% 45g
Mléčná 51% s chia semínky 45g
Mléčná 51% s guaranou 45g
Mléčná 51% s kousky kávy 45g
Mléčná 51% s levandulí 45g
Mléčná 51% s kakaovými boby 45g
Mléčná 51% s mandlemi 55g

Jednotlivé druhy čokolád a jejich popis:

1) MLÉČNÁ ČOKOLÁDA 51%

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, panela, sušené mléko. Obsah kakaové sušiny nejméně 51%.

Mléčná čokoláda jemné chuti s  příjemně sladkým podtónem a výraznou čokoládovou vůní. Tato mléčná čokoláda je zajímavá vyšším kakaovým podílem, než je běžné u mléčných čokolád, přesto si zachovává jemnou chuť s opojnou vůní.

Tajemství jemnosti spočívá ve způsobu zpracování a vyvážené kombinaci sušeného mléka, panely a kakaového másla.

Mléčnou čokoládu 51% doporučujeme pro všechny, kdo rádi mlsají. 

ořez bobík 300x300

Mléčná čokoláda 51%  získala prestižní ocenění „Zlatá Salima 2014“ a „Výrobek OK 2014“ (výrobek Olomouckého kraje).


2) ČOKOLÁDA MLÉČNÁ 51% S CHIA SEMÍNKY, 45G 

Chia semínko patří mezi tzv. superpotraviny. Chia semínka obsahují antioxidanty, vitamíny, minerální látky, vlákninu, aminokyseliny, bílkoviny a  velké množství omega-3 mastných kyselin (kyselina alfa-linolenová). Mezi nejjednodušší recepty, jak využít „magickou sílu“ chia semínek je posypat jimi různé pokrmy… například čokoládu :-)


3) ČOKOLÁDA MLÉČNÁ 51% S GUARANOU, 45G 

Ve spolupráci s firmou GUARANAPLUS v Troubelicích vytvořili kolekci čokolád s guaranou.  

Krásné spojení - chuť čokolády a „zázračné“ rostliny z brazilského pralesa – guarany. 

Guarana je známá jako přírodní zdroj energie. Má stimulační účinky na vytrvalost a je prostředkem potlačujícím fyzickou únavu. Zvyšuje intelektuální výkon, koncentraci a schopnost učení se.  Kromě toho má i spoustu jiných účinků… 

Spojením čokolády z Hané a guarany vznikly originální čokolády lahodných chutí.

Tyto čokolády doporučujeme studentům, řidičům a všem, kdo mají tzv. duševně náročnou práci. Stejně tak jsou tyto čokolády vhodné pro lidi, kteří se věnují sportu aktivně nebo pasivně, případně mají jinou fyzickou zátěž. 

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, panela, sušené mléko, guarana. Obsah kakaové sušiny nejméně 51%.

Mléčná čokoláda jemné chuti s  příjemně sladkým podtónem a výraznou čokoládovou vůní. Tato mléčná čokoláda je zajímavá vyšším kakaovým podílem, než je běžné u mléčných čokolád, přesto si zachovává jemnou chuť s opojnou vůní.

Tajemství jemnosti spočívá ve způsobu zpracování a vyvážené kombinaci sušeného mléka, panely a kakaového másla + guarany.


4) ČOKOLÁDA MLÉČNÁ 51% S KÁVOVÝMI ZRNY, 45G 

Chuť čokolády je doplněna výraznou chutí kávových zrn. Žádná umělá příchuť nebo náplň.... Jen pravá káva ve své ryzí podobě – kousky pražených kávových zrn. Nic víc. 100% Arábica z Ekvádoru, provincie Loja a čokoláda z kakaových bobů vyrobená na Hané.

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, sušené plnotučné mléko, třtinová šťáva panela, kávová zrna.


5) MLÉČNÁ ČOKOLÁDA 51% S LEVANDULÍ, 45G

Máte rádi netradiční chutě a spojení?

Chuť výborné čokolády s květy levandule z Levandulového statku Bezděkov vás zaručeně dostane!
 

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, panela, sušené mléko, levandule.


6) ČOKOLÁDA MLÉČNÁ 51% S KOUSKY KAKAOVÝCH BOBŮ, 45 G

Čokoláda posypaná kousky kakaových bobů.

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, třtinová šťáva panela, sušené mléko. Obsah kakaové sušiny nejméně 51%. Neobsahuje lecitin. Obsahuje alergen: mléko. Bez lepku.


7) ČOKOLÁDA MLÉČNÁ 51% S MANDLEMI, 55 G 

Mléčnou čokoládu 51% výrobce "vytunil" celými španělskými mandlemi nejvyšší kvality.

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo,  třtinová šťáva panela, sušené mléko, mandle minimálně 15%. Obsah kakaové sušiny nejméně 51%. Neobsahuje lecitin. Obsahuje alergeny: mléko a mandleMůže obsahovat stopy skořápkových plodů. Bez lepku.


celkově o všech nabízených ČOKOLÁDÁCH:

Cílem výrobce je nabídnout zákazníkům kvalitní čokolády, vyrobené z ekvádorských kakaových bobů. Každá čokoláda je ručně vyrobená a každá je svým způsobem originál.   Naše čokolády jsou slazeny ztuhlou třtinou šťávou panelou v bio kvalitě. 

Výrobce se snažíme zachovat „tradiční“ chuť a vůni čokolády. K výrobě používá kvalitní suroviny, nejsme zastánci používání umělých barviv, lecitinu a umělých látek zvýrazňujících aroma. Kakaové boby přirozeně obsahují cca polovinu kakaového másla, které je nositelem výrazné čokoládové vůně, proto není zapotřebí přidávat látky určené k aromatizaci. Kakaové máslo dodává čokoládě nejen vůni, ale i jemnost. 

Základní proces výroby:

Kakaové boby se nejdříve musí ručně přebrat a roztřídit. Boby se nasypou do drtiče, kde dochází k narušení struktury bobů a následnému „odfouknutí“ slupky. Tímto procesem vzniká kakaová hmota. Kakaové hmota se vlévá do melanžéru. Přidají se další suroviny – kakaové máslo na zjemnění, případně sušené mléko a panela. 

Vše se promíchává a hněte. Hnětení je proces, kdy dochází ke zjemňování čokolády ve speciální nádobě - melanžéru, ve které jsou umístěny žulové kameny, které se otáčí po žulovém dnu nádoby a tím dochází k zjemnění čokolády. Hnětení trvá až několik desítek hodin. Po té se čokoláda vlévá do nerezových nádob, kde ztuhne. 

Čokoláda se pak vloží do temperovacího stroje, kde se zahřívá a následně chladí, tzv. proces temperování. Každý druh čokolády má jinou teplotu temperování.

Po té je čokoláda vlévána do forem, které se ukládají do lednice. Jakmile čokoláda ztuhne, vyklopí se z forem a nechá se minimálně 1 den „odpočívat“.  Pak je čokoláda připravená k balení. 

Neobsahuje lecitin ani konzervanty! Neobsahuje LEPEK.
Hmotnost: 45g

Vyrobeno v ČR.