Nově platba Edenred stravenkovou kartou. Doprava zdarma je u všech objednávek nad 799 Kč. Zvýhodněné doručení po Praze 4 a Praze 10. A navíc ke každé objednávce dostanete vzorek prémiového koření Veganek.

HOŘKÉ ČOKOLÁDY 75% -100% i s přísadami - varianty po rozkliknutí

ČOKOLÁDY HOŘKÉ 75% - 100% - 45g i s přísadami

Čokoláda
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Vyprodáno Zvolte variantu
74 Kč 79 Kč 89 Kč 78 Kč 78 Kč 78 Kč 78 Kč 78 Kč 92 Kč 78 Kč od 74 Kč 164,44 Kč / 100 g 204,44 Kč / 100 g
Kategorie: Gurmánský trh

ČOKOLÁDY HOŘKÉ 75% - 100% - 45g i s přísadami

V nabídce na výběr:

Hořká 75% 45g
Hořká 83% 45g
Hořká 100% 45g
Hořká 75% s chia semínky 45g
Hořká 75% s guaranou 45g
Hořká 75% s kousky kávy 45g
Hořká 75% s kakaovými boby 45g
Hořká 75% s levandulí 45g
Hořká 75% s mandlemi 55g
Hořká 65% s proteinem 45g

Jednotlivé druhy čokolád a jejich popis:

1) HOŘKÁ ČOKOLÁDA 75%

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, panela. Obsah kakaové sušiny nejméně 75%.

Hořká čokoláda 75% je čokoláda velmi jemné chuti s příjemně hořkým podtónem, přestože je kakaový podíl 75%. Jemná chuť je dána dlouhodobým procesem hnětení v melangéru a přidaným kakaovým máslem, které čokoládě navíc dodává i  čoko“ vůni.

Čokoláda je slazena panelou, která doladí konečnou lahodnou sladkou chuť.

Tato čokoláda je vhodná pro milovníky sladších chutí. 

Čokoláda je vhodná i pro vegany. 

ořez bobík 300x300


2) HOŘKÁ ČOKOLÁDA 83%

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, panela. Obsah kakaové sušiny nejméně 83%.

Tato čokoláda je hořké chuti s lehce kyselým podtónem kakaových bobů. Výraznou chuť čokoládě dávají ekvádorské kakaové boby, které tvoří 83% podíl v této čokoládě.

Čokoláda je slazena třtinovou šťávou panelou. U 83% hořké čokolády Vás překvapí snoubení hořké chuti s jemností, která se postupně rozvíjí.

Tato konečná jemnost je dána trojkombinací: dlouhodobým hnětením v melanžéru, kakaovým máslem a panelou. 

Čokoláda je vhodná i pro vegany.


3) ČOKOLÁDA HOŘKÁ 100%

Složení: Kakaové boby. Obsah kakaové sušiny 100%.

V této čokoládě nejvýrazněji poznáte chuť ekvádorských kakaových bobů. Je typicky silné hořké chuti s lehce kyselým podtónem. 100% čokoláda není slazená, je vhodná pro milovníky pravé hořké chuti a pro diabetiky. Vychutnejte si opravdu jedinečnou pravou silnou chuť čokolády.

Čokoláda je vhodná i pro vegany.


4) ČOKOLÁDA HOŘKÁ 75% S CHIA SEMÍNKY

Chia semínko patří mezi tzv. superpotraviny. Chia semínka obsahují antioxidanty, vitamíny, minerální látky, vlákninu, aminokyseliny, bílkoviny a  velké množství omega-3 mastných kyselin (kyselina alfa-linolenová). Mezi nejjednodušší recepty, jak využít „magickou sílu“ chia semínek je posypat jimi různé pokrmy… například čokoládu :-)

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, panela, chia semínka. Obsah kakaové sušiny nejméně 75%.


5) ČOKOLÁDA HOŘKÁ 75% S GUARANOU 

Ve spolupráci s firmou GUARANAPLUS v Troubelicích vytvořili kolekci čokolád s guaranou.  

Krásné spojení - chuť čokolády a „zázračné“ rostliny z brazilského pralesa – guarany. 

Guarana je známá jako přírodní zdroj energie. Má stimulační účinky na vytrvalost a je prostředkem potlačujícím fyzickou únavu. Zvyšuje intelektuální výkon, koncentraci a schopnost učení se.  Kromě toho má i spoustu jiných účinků… 

Spojením čokolády z Hané a guarany vznikly originální čokolády lahodných chutí.

Tyto čokolády doporučujeme studentům, řidičům a všem, kdo mají tzv. duševně náročnou práci. Stejně tak jsou tyto čokolády vhodné pro lidi, kteří se věnují sportu aktivně nebo pasivně, případně mají jinou fyzickou zátěž. 

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, panela, guarana. Obsah kakaové sušiny nejméně 75%.


6) ČOKOLÁDA HOŘKÁ 75% S KÁVOVÝMI ZRNY

Chuť čokolády je doplněna výraznou chutí kávových zrn. Žádná umělá příchuť nebo náplň.... Jen pravá káva ve své ryzí podobě – kousky pražených kávových zrn. Nic víc. 100% Arábica z Ekvádoru, provincie Loja a čokoláda z kakaových bobů vyrobená na Hané.

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, panela, kávová zrna.. Obsah kakaové sušiny nejméně 75%.


7) ČOKOLÁDA HOŘKÁ 75% S KOUSKY KAKAOVÝCH BOBŮ

Čokoláda posypaná kousky kakaových bobů.

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, třtinová šťáva panela. Obsah kakaové sušiny nejméně: 75%. Neobsahuje lecitin. Může obsahovat stopy mléka. Bez lepku.


8) ČOKOLÁDA HOŘKÁ 75% S LEVANDULÍ

Máte rádi netradiční chutě a spojení?

Chuť výborné 75% čokolády s květy levandule z Levandulového statku Bezděkov vás zaručeně dostane!
 

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, panela, levandule. Obsah kakaové sušiny nejméně: 75%. Neobsahuje lecitin. Může obsahovat stopy mléka. Bez lepku.


9) ČOKOLÁDA HOŘKÁ 75% S MANDLEMI

Hořkou čokoládu 75% výrobce "vytunil" celými španělskými mandlemi té nejvyšší kvality.

Složení: Kakaové boby, kakaové máslo, třtinová šťáva panela, mandle minimálně 15%. Obsah kakaové sušiny nejméně: 75%. Neobsahuje lecitin. Obsahuje alergen: mandleMůže obsahovat stopy skořápkových plodů a mléka. Bez lepku.


10) ČOKOLÁDA HOŘKÁ 65% S PROTEINEM

Čokoláda s vysokým obsahem bílkovin. 

Čokoláda s vysokým obsahem bílkovin. Do hořké čokolády výrobce přidal syrovátkový proteinový koncentrát, tím je čokoláda obohacena o bílkoviny, kterých má min. 21%! Ideální pro všechny, kteří chtějí doplnit množství bílkovin a přitom si dopřát vysokojakostní čokoládu výborné chuti. 

Složení: Hořká čokoláda (kakaové boby, kakaové máslo, třtinová šťáva panela. Obsah kakaové sušiny nejméně 65 %). Sušený syrovátkovýproteinový koncentrát minimálně 20%. Neobsahuje lecitin. Obsahuje alergen – mléko.  Bez lepku.

Neobsahuje lecitin ani konzervanty! Neobsahuje LEPEK.


CELKOVĚ O VŠECH NABÍZENÝCH ČOKOLÁDÁCH:

Cílem výrobce je nabídnout zákazníkům kvalitní čokolády, vyrobené z ekvádorských kakaových bobů. Každá čokoláda je ručně vyrobená a každá je svým způsobem originál.   Naše čokolády jsou slazeny ztuhlou třtinou šťávou panelou v bio kvalitě. 

Výrobce se snažíme zachovat „tradiční“ chuť a vůni čokolády. K výrobě používá kvalitní suroviny, nejsme zastánci používání umělých barviv, lecitinu a umělých látek zvýrazňujících aroma. Kakaové boby přirozeně obsahují cca polovinu kakaového másla, které je nositelem výrazné čokoládové vůně, proto není zapotřebí přidávat látky určené k aromatizaci. Kakaové máslo dodává čokoládě nejen vůni, ale i jemnost. 

Základní proces výroby:

Kakaové boby se nejdříve musí ručně přebrat a roztřídit. Boby se nasypou do drtiče, kde dochází k narušení struktury bobů a následnému „odfouknutí“ slupky. Tímto procesem vzniká kakaová hmota. Kakaové hmota se vlévá do melanžéru. Přidají se další suroviny – kakaové máslo na zjemnění, případně sušené mléko a panela. 

Vše se promíchává a hněte. Hnětení je proces, kdy dochází ke zjemňování čokolády ve speciální nádobě - melanžéru, ve které jsou umístěny žulové kameny, které se otáčí po žulovém dnu nádoby a tím dochází k zjemnění čokolády. Hnětení trvá až několik desítek hodin. Po té se čokoláda vlévá do nerezových nádob, kde ztuhne. 

Čokoláda se pak vloží do temperovacího stroje, kde se zahřívá a následně chladí, tzv. proces temperování. Každý druh čokolády má jinou teplotu temperování.

Po té je čokoláda vlévána do forem, které se ukládají do lednice. Jakmile čokoláda ztuhne, vyklopí se z forem a nechá se minimálně 1 den „odpočívat“.  Pak je čokoláda připravená k balení. 

Neobsahuje lecitin ani konzervanty! Neobsahuje LEPEK.
Hmotnost: 45g

Vyrobeno v ČR.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: