Guatemala Pablo Gaspar Vasquez

Guatemala Pablo Gaspar Vasquez

Praženo na espresso a filtr.

Praženo na
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Na dotaz Na dotaz Na dotaz Na dotaz Zvolte variantu
250 Kč 250 Kč 750 Kč 999 Kč od 250 Kč 100 Kč / 100 g 100 Kč / 100 g 100 Kč / 100 g 99,90 Kč / 100 g
Kategorie: Potraviny a nápoje

Guatemala Pablo Gaspar Vasquez

V chuti této kávy převažují rozinky, višně, květinové aroma.

Káva s nižší aciditou.

Zpracování Promytá
Producent Puhub'laj / Pablo G. Velasquez
Oblast Huehuetenango
Nadmořská výška 1600 - 1750 m n.m.
Pražírna Respekt Coffee by Kávový Klub
Sklizeň 2019
Pražení Espresso, Filtr

Vysvětlení balení a pražení:

Etiopie,-Haru-FILTR-250gŽLUTÉ SÁČKY Filtr (jedna tečka) - Velmi jemné pražení, zachovávající přirozenou aciditu káv. Je nejvhodnější pro přípravu filtrovaných káv. 
Guatemala,-Mam-espresso-250g.DARKŠEDÉ SÁČKY S nálepkou espresso (dvě tečky) - Středně světlé pražení vhodné zvláště na  profesionální espresso, nebo pro pokročilé domácí uživatele.
Guatemala,-Mam-espresso-250g.DARKŠEDÉ SÁČKY 2 Dark (tři tečky) - Silnější pražení vhodné do domácích tlačítkových kávovarů, do mokka kávovarů a zejména pro milovníky zemitějších chutí. V chuti je potlačena přirozená acidita.
Etiopie,-Chelbesa-ESPRESSO-1kg ČERNÉ SÁČKY 1kg na espresso nebo dark

 


(Acidita kávy = sytost, svěžest, nemá nic společného s kyselostí kávy. Čím méně aciditnější káva, tím více tuto kávu můžeme přirovnat například k sodové vodě, kde je málo bublinek).


 

Pražírna: RESPEKT COFFEE BY KÁVOVÝ KLUB

Přípravu zrnkové, výběrové kávy berou naprosto vážně. Zakládají si na kvalitě a poctivosti! Výběrovou kávu praží s láskou a každého plantážníka od kterého odebírají zrnka kávy znají osobně a každé zrnko jim při výrobě projde pod rukami. Respekt Coffee - Kávový klub je na českém trhu od roku 2010 od kdy učí Čechy pít a připravovat tu nejlepší kávu. Pořádají i kurzy pro kávové milovníky i pro profesionální baristy. Otevřeli již několik kaváren v Praze a potkat je můžete i na veřejných akcích ve stáncích. Je nám potěšením, že můžete jejich kvalitní výbornou kávu ochutnat i na našem e-shopu. A také na našem výdejním a prodejním místě v Jílovém u Prahy.

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: