Mátový sirup

Sirup z máty peprné to je typická jemná mentolová chuť.

Objem
Zvolená varianta není k dispozici. Reset vybraných parametrů.
Dostupné Dostupné Zvolte variantu
109 Kč 189 Kč od 109 Kč 363,33 Kč / 1 l 270 Kč / 1 l
Kategorie: Potraviny a nápoje

Mátový sirup

Složení sirupu:
Řepný cukr, silný výluh z listů máty peprné, kyselina citronová.

Výslednou barvu sirupu ovlivňují různé odrůdy máty peprné.

Tento sirup je vhodný pro přípravu studeného nápoje, teplého nápoje nebo jen tak na lžičku. Dokonalý pro ochucování a zdobení dezertů i zmrzlin.

  • Doporučené ředění sirupu je 1:10.
  • Možná usazenina nebo zákal není závadou, ale přirozená součást výrobku.
  • Skladovat doporučujeme při běžné teplotě do 20°C mimo přímé slunce.
  • Po otevření sirupu uchovávejte v lednici okolo 4-8°C a doporučená spotřeba po otevření je do 30 dní.
  • Vyrobeno v České republice rodinnou manufakturou Bylinky od Světa. Minimální trvanlivost je 1 rok od data výroby.

Schválená zdravotní tvrzení v souladu s nařízením EU č. 1924/2006

Co tedy můžeme o mátě říct?

  • Normální stav imunitního systému
  • Normální stav dýchacího systému
  • Normální činnost trávicí soustavy a střev

Bylinkové a ovocné sirupy

Jak se sirup vyrábí?
Všechny bylinkové sirupy se vyrábí silným výluhem z daných bylin. Nedílnou součástí je přidání cukru. Přesný postup výroby sirupu a receptů je kouzelným tajemstvím každého výrobce. Každý výrobce do výroby sirupů dává to své, aby sirupy byly vyvážené a zároveň byly i chuťovým zážitkem. V sirupech od Bylinek od Světa jde opravdu doslova cítit ta obrovská péče a srdce u každé bylinky před výrobou. Sirup vyrobený s láskou se pozná!


Rodinná firma Bylinky od Světa

vyrábí kvalitní bylinné a ovocné sirupy. Sirupy vyrábí tradičním způsobem jak bylo zvykem u našich babiček a žen vyrábějící zdraví prospěšné sirupy v dávných dobách. Bylinky od Světa pochází z Třeboně, což je krásné jihočeské město, kde se bylinám a ovoci velmi daří. Symbolem Třeboňska je rybník Svět, díky kterému paní Lada Čuříková spolu s manželem pojmenovali svou sirupovou manufakturu. Sirupy jsou vhodné na přípravu studeného nápoje zalitého vodou nebo minerálkou - tedy výborných osvěžujících domácích limonád. Může se z nich uvařit teplý čaj, ale jsou také vhodné i jen tak na lžičku na posílení imunity nebo jako pomocník při boji s nemocí. Výborné jsou třeba i do bílého jogurtu nebo se z nich dá udělat mléčný koktejl. Využití těchto sirupů si každý najde dle své libosti a chuti.

Bylinky od Světa, Bylinkové a ovocné sirupy

Všechny bylinky a ovoce sbírají ručně ve své certifikované přírodní zahradě nebo v čisté přírodě chráněné krajinné oblasti Třeboňska. K další výrobě odebírají suroviny od prověřených pěstitelů ze všech koutů Jižních Čech. Zakládají si především na surovinách v BIO kvalitě.

Bylinky od Světa - certifikovaná zahradaSvé výrobě věnují precizní péči, aby v sirupech zůstaly všechny důležité látky, silice, minerály a vitamíny díky kterým mají sirupy originální vyváženou chuť ale i okouzlující vůni.

Z jejich krásné, pestré a velmi chutné nabídky můžeme ochutnat například bezinkový sirup, levandulový sirup, mátový sirup, rakytníkový sirup, rybízový sirup, jitrocelový sirup, meduňkový sirup, tymiánový sirup, zázvorový sirup a plno dalších výborných sirupů, u kterých je známo, že jsou zdraví prospěšné a mohou mít blahodárné účinky.

57049115_2239952232791104_7044524372995866624_o

Za těmito výbornými bylinkovými a ovocnými sirupy stojí paní Lada Čuříková z Třeboně a její skvělý tým. Lada byla dříve květinářka, pracovala v malém květinářství, ale jednoho dne se rozhodla, že začne vyrábět sirupy, za toto rozhodnutí obrovsky děkujeme, protože sirupy vážně stojí za to!Lada Čuříková - Bylinky od Světa Gurmetéka

Buďte první, kdo napíše příspěvek k této položce.

Nevyplňujte toto pole: