Nově platba Edenred stravenkovou kartou. Doprava zdarma je u všech objednávek nad 799 Kč. Zvýhodněné doručení po Praze 4 a Praze 10. A navíc ke každé objednávce dostanete vzorek prémiového koření Veganek.

Spolupráce a doporučujeme

Spolupracujeme s opravdovými profesionály ve svém oboru. Máte-li zájem navázat s námi jakoukoliv formu spolupráce neváhejte nás kontaktovat a my se Vám rádi v co nejkratší době ozveme.

Mezi naše priority patří i osobní spolupráce s obchodními partnery, kteří prezentují a prodávají náš sortiment ve svých kamenných prodejnách. Tyto prodejny jsou pro nás zároveň i místem, kde si zboží můžete prohlédnout nebo vyzvednout.


Naši obchodní partneři:

potreby-do-skoly-logo-1492109487

E-shop a obchůdek s kavárnou

Masarykovo náměstí 31, 254 01 Jílové u Prahy.

www.potrebydoskoly.cz 

Fecebook

Výdejní-a-prodejní-místo-Gurmetéka  Gurmetéka---potřeby-do-školy-výdejní-místo

Objednané zboží si můžete vyzvednout v tomto příjemném obchůdku, který je zároveň i kavárnou, kde rovnou můžete ochutnat i výbornou výběrovou kávu z naší nabídky Respekt CoffeeSpecifikem této prodejny je skvělé propojení e-shopu se školními a kancelářskými potřebami a dokonalé kavárny na jednom místě. Stejně tak si zde můžete vyzvednout jakékoliv další objednané zboží, protože tento obchůdek je zároveň i výdejním místem pro Zásilkovnu.

O obchůdek a kavárnu se starají dvě sympatické dámy, které do své práce vkládají lásku a nadšení, což ucítíte již na prahu dveří. Nabídnou vám výbornou kávu uvařenou na profesionálním kávovaru a vybrat si můžete i něco výborného k zakousnutí z jejich široké kavárenské nabídky, například výborný čokoládový dort nebo chutnou kvalitní zmrzlinu. Pochutnáte si i na širokém výběru chlebíčků. Vaše děti si zde mohou namalovat obrázek na speciální zeď nebo si budou moci hrát v rozsáhlém dětském koutku. Skvělou domácí limonádu nebo kávu si můžete vychutnat i venku na krásné zahrádce, která se nachází přímo před obchůdkem v útulném a tichém dvoře přímo na náměstí v centru města Jílové u Prahy.

Vydejni-misto-Gurmeteka-obchůdek-a-kavárna Obchůdek-a-kavarána-Jílové-u-Prahy


Eco Salon Cesta

Rudných dolů 291, Jílové u Prahy 254 01

Web

Facebook

ECO-salon-cesta-Gurmeteka

Co je vaším ideálem krásy a kvality? Pro nás je to propojení kvalitních přírodních produktů a šikovných rukou lidí se srdcem.

Eco Salon Cesta to je koncept, kde propojují krásu, rovnováhu a harmonii. Krásu ve kterou věří je založena na uznání individualit a oslavě rozmanitosti.

V tomto příjemném salonu v Jílovém u Prahy najdete služby kadeřnictví, pedikúry, manikúra, masáží, solaria a plno dalšího. Ke své práci používají přírodní produkty.