O nás

Gurmetáka logo  Jsme Gurmetéka.cz

a kvalita je pro nás prioritou...

V našem specializovaném obchodě Gurmeteka.cz prodáváme vybrané kvalitní a ověřené zboží od českých výrobců, kteří do svých produktů vkládají celé srdce. 

Všechny prodávané produkty jsou námi prověřené a vyzkoušené.

Měníme pojem "konkurence" za pojem "spolupráce".

Mezi naše přednosti patří spolupráce a součinnost, díky čemuž se dá dělat dobrá věc společně. Chceme spolupracovat s opravdovými profesionály ve svém oboru a společně jít cestou ke stanovenému cíli, čímž je vytváření čistého dobra, které je prospěšné pro všechny.

Garantujeme 100% kvalitu nabízených produktů.

A proto u některých produktů je doba dodání v časovém rozmezí 7-14 dní a to z důvodu, aby k Vám přišlo to nejkvalitnější a nejčerstvější zboží, které dodavatel upraží nebo zpracuje přímo pro Vás. (Z důvodu zachování kvality, některé produkty nejsou skladem ani u dodavatele), v případě delší čekací doby bychom Vás obratem po Vašem objednání informovali. Standardně se ale snažíme zboží expedovat do 3 pracovních dnů (více viz. doprava a platba). Zboží posíláme i na Slovensko :-).


Jarmark nebo slavnost? Rádi přijedeme i za Vámi :-)

78533167_810551146038364_7601417125449695232_n

 

Tento web používá soubory cookie. Dalším procházením tohoto webu vyjadřujete souhlas s jejich používáním.. Více informací zde.