Nově platba Edenred stravenkovou kartou. Doprava zdarma je u všech objednávek nad 799 Kč. Zvýhodněné doručení po Praze 4 a Praze 10. A navíc ke každé objednávce dostanete vzorek prémiového koření Veganek.

Konopné víno

O technickém konopí

Konopná rostlina jako technické konopí se vyznačuje skvělými vlastnostmi pro všestranné použití, a proto ho člověk pěstuje zhruba 7000 let, aby z něho mohl vyrábět nejen kvalitní potraviny, oděvy, ale mohl konopí používat i jako stavební materiál, na výrobu lan, papíru a energie.

Rozdíl mezi technickým konopím a „marihuanou“ je především v obsahu THC (= psychoaktivních látek). Technické konopí má nízké až téměř žádné množství THC (na rozdíl od marihuany), ale naopak technické konopí produkuje více CBD než THC, které právě psychoaktivní účinky snižuje. Základní odlišnost je v genetickém základu a kultivačním prostředí, kde se rostliny pěstují, kdy technické konopí je pěstováno venku s hlavním cílem získat vysoké rostliny s květy. 

Naše konopná semena mají vysoký obsah proteinů, vitamínu E, vitamínu B1 (thiamin), vitamínu B6 (pyridoxin), kyseliny listové, železa, zinku, fosforu, mědi a vlákniny, a jsou prvotřídním zdrojem omega-3-mastných kyselin a omega-6-mastných kyselin v ideálním poměru.  

Nabízíme zcela unikátní spojení konopí a vína. 

  

Cena

290291
1290291

Značky

Položek k zobrazení: 2
hempin vino konopasek cervene 1000x1000
Novinka Tip
290 Kč

Červené víno s extraktem z konopí - zcela unikátní spojení dvou jedinečných rostlin, které provázejí lidstvo více než 10 000 let.

4731
hempin vino konopasek bile 1000x1000
Novinka Tip
290 Kč

Bílé víno s extraktem z konopí - zcela unikátní spojení dvou jedinečných rostlin, které provázejí lidstvo více než 10 000 let.

4728
2 položek celkem